Przyznaję się bez bicia, na początku byłam sceptycznie nastawiona, no i jeszcze free schipping. Po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy, zamówiłam i ja...Nastawiłam się, że paczka zawita do mnie po ok 20 dniach, tak jak mnie uprzedzano, a tu nie...kurier był dziś, po 6 dniach, mega zaskoczenie;)